Strony WWW

Jeśli Twoja Strona nie wyświetla się poprawnie na telefonie lub tablecie – właśnie tracisz potencjalnego Klienta !

Przyciągaj Klienta z każdego Urządzenia

Jeśli Twoja Strona nie wyświetla się poprawnie na telefonie lub tablecie – właśnie tracisz potencjalnego Klienta !

Koncepcja

Nie masz pomysłu ? Wstępna analiza Twoich potrzeb, pozwoli zarysować pierwszą koncepcję projektu

Projekt

Przystepujemy do realizacji wcześniejszych ustaleń. Dopracowywujemy estetykę i wygląd strony

Wdrożenie

Gotowy projekt strony WWW, wraz z optymalizacją jej funkcjonalności wdrażamy do systemu CMS

Strona WWW

Przeprowadzamy ostatnie testy. Podczepiamy domenę i przenosimy stronę na właściwy serwer

Strony Internetowe

Oferujemy strony internetowe oparte o system CMS ( Zarządzanie treścią ) z panelem administracyjnym – który umożliwia  w łatwy sposób samodzielne  zarządzanie witryną. Każdy wykonany przez Nas serwis internetowy jest responsywny, co oznacza że Państwa klient trafi do serwisu internetowego z każdego urządzenia moblinego.

Co zyskujesz: System zoptymalizowany pod pozycjonowanie, Możliwość zarządzania stroną przez wielu administratorów, Wbudowana wyszukiwarka na stronie, Możliwość dowolnej rozbudowy strony w przyszłości, Łatwy w obsłudze panel administracyjny, Możliwość obsługi wielu języków, Integracje z popularnymi serwisami społecznościowymi.

Sklepy Internetowe

Oferujemy sklepy internetowe oparte na dedykowanych do tego oprogramowaniach – system dobieramy każdorazowo pod funkcjonalności jakie będzie musiał spełniać Państwa sklep internetowy.

Co zyskujesz: Nieograniczona ilość produktów, kategorii i podkategorii;  Szczegółowe charakterystyki produktów (zdjęcie, opis, ocena itp.);  Różne warianty produktów, atrybuty, opcje np. rozmiar, kolor; Powiadamianie email o nowych zamówieniach; Wygodna edycja podstron sklepu, mapa strony, kontakt, regulamin;

Strona Internetowa + Sklep

Coraz częściej oprócz prowadzenia np. samego sklepu internetowego, klient chciałby prowadzić serwis internetowy na którym redaguje np. Bloga, który będzie dodatkowym czynnikiem przyciągania potencjalnych klientów na sklep. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie rozwiązania systemowe.

Dodatkowe Usługi

Administrowanie Stroną lub Sklepem Internetowym

Do każdej strony lub sklepu internetowego otrzymują Państwo Panel administratora, w którym każdy samodzielnie może zarządzać swoim serwisem WWW. Panel jest przyjazny, intuicyjny i nie wymaga wielogodzinnego szkolenia. Jednak jeśli z różnych przyczyn nie mają Państwo czasu na samodzielne zarządzanie serwisem www możemy aktualizować go za Ciebie.

Integracje systemowe

Jeśli potrzebujesz integracji swojego sklepu z:

  • Serwisem aukcyjnym ( np. allegro )
  • Porównywarkami cenowymi ( np. ceneo )
  • Płatnościami online ( np. przelewy24 )
  • kurierami ( np. UPS, GLS )
  • Inna nietypowa integracja np. z CRM

Wystarczy zaznaczyć to w zapytaniu ofertowym, a my uwzględnimy to w wycenie twojego sklepu lub strony.

GIODO i UOKiK - regulamin, powierzenie danych

Prowadząc sklep internetowy lub stronę  należy pamiętać o wymogach GIODO i UOKiK. W Polsce jeśli ktoś np. chcę mieć na stronię opcję: Zapisz się na Newslletera lub prowadzi sklep internetowy, zbiera dane osobowe klientów/potencjalnych klientów – Żeby wszystko było zgodne z wymogami Ustawy o Ochronie danych Osobowych, musimy taką bazę zarejestrować w Urzędzie oraz podpisać umowę powierzenia danych osobowych z firmą hostingową, która udostępnia nam powierzchnię i tym samym również te dane przetwarza. Prowadząc sklep należy zadbać o prawidłowo napisany regulamin sklepu oraz politykę prywatności.

Jeśli nie masz czasu lub po prostu nie chcesz poświęcać swojego czasu na załatwianie formalności możesz zlecić to Nam.