druk notesów klejonych

Notesy wykonujemy w formatach: A7, A6, A5, A4, DL, 95 x 95 mm , na papierze offsetowym o gramaturze 90g, o gładkiej powierzchni i większej bieli niż zwykły papier ksero. Zadrukowane z jednej strony w pełnym kolorze. Ilość kartek w notesie: 50 kartek. Na życzenie klienta możliwe zwiększenie ilości kartek.

notesy spiralowane

Kołonotatniki wykonujemy w formatach: A7, A6, A5, A4, na papierze offsetowym o gramaturze 90g, o gładkiej powierzchni i większej bieli niż zwykły papier ksero. Środek notesu jest zadrukowany z jednej strony w pełnym kolorze. Ilość kartek w notesie: 50 kartek. Okładka: zadruk w pełnym kolorze ( jedno lub dwustronny ) sztywny karton 300g + folia błysk jednostronnie lub okładka sklejana: zadruk 4+0, sztywny karton 250g + folia błysk jednostronnie (dwustronnie zadrukowana i dwustronnie foliowana okładka o charakterystycznej zaokrąglonej krawędzi ). Spiralowanie po krótkim lub długim boku notesu. Na życzenie klienta możliwe zwiększenie ilości kartek.

notesy indywidualny kształt

Wykonujemy notesy o niestandardowej specyfikacji i kształcie. Możemy przygotować projekt oraz wyprodukować wykrojnik. Zajmiemy się całą produkcją kompleksowo, od projektu do końcowego produktu. Jeśli jednak masz już własny projekt, nie wahaj się go do Nas wysłać, sprawdzimy go pod względem technologicznym i w razie potrzeby podpowiemy co warto poprawić.

NASZE WYBRANE REALIZACJE

KONTAKT

Agencja Reklamowa No.One
ul.Platynowa 4/113
00-808 Warszawa
Telefon: 48 22 465 26 30
Telefon: 48 600 500 307
Email: biuro@noone.pl

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, Sprawdź więcej informacji