druk zaproszeń

Zaproszenia z linii Standard wykonujemy na papierze 350 g lub kartonie 300 g pokrytym z jednej strony folią błysk/mat. Każde zaproszenie jest składane na pół po długim lub krótkim boku. Standardowe formaty to: 2 x A6 i 2 x DL. Na każdym z zaproszeń możemy dodatkowo wykonać dla Państwa Hot stamping, Tłoczenie, Perforacje lub dziurkowanie.

drukarnia zaproszenia

Zaproszenia z linii Premium wykonujemy na papierze 350 g, dwustronnie bielonym, pokrytym z obu stron folią błysk/mat lub softouch. Każde zaproszenie jest składane na pół po długim lub krótkim boku. Standardowe formaty to: 2 x A6 i 2 x DL. Na każdym z zaproszeń możemy dodatkowo wykonać dla Państwa Hot stamping, Tłoczenie, Perforacje lub dziurkowanie.

druk kartek świątecznych

Kartki z linii Standard wykonujemy na papierze 350 g lub kartonie 300 g pokrytym z jednej strony folią błysk/mat. Standardowe formaty to: A6, A5 i DL. Na każdej z kartek możemy dodatkowo wykonać dla Państwa Hot stamping, Tłoczenie, Perforacje lub dziurkowanie.

kartki świąteczne drukarnia

Oferujemy Państwu gotowe kartki świąteczne z możliwością wycięcia bądź wytłoczenia logo firmowego. Każda z okładek kartki jest wykonana z ozdobnych kartonów ( metalizowanych / matowych w zależności od wzoru kartki ), a w komplecie otrzymują Państwo wkładkę do zadruku życzeń, na eleganckim papierze oraz ozdobną kopertę. Na żywo kartki prezentują się znakomicie, dlatego na życzenie naszych klientów wysyłamy próbki do wyboru. Dodatkowo poprzez zamówienie kartek wspieramy fundację “Daj Szansę”. Zapraszamy do składania zapytań!

NASZE WYBRANE REALIZACJE

KONTAKT

Agencja Reklamowa No.One
ul.Platynowa 4/113
00-808 Warszawa
Telefon: 48 22 465 26 30
Telefon: 48 600 500 307
Email: biuro@noone.pl

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, Sprawdź więcej informacji