drukarnia

Zapewniamy najwyższą jakość wydruków, odzwierciedlenie kolorów i idealne docięcie do formatu.
Każdy plik sprawdzamy przed produkcją, aby efekt końcowy nigdy Cię nie rozczarował. Dostawa zawsze na umówiony termin.
Drukujemy wizytówki, katalogi, broszury, zaproszenia, naklejki, jak również banery zewntęrzne i rollupy. Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy stronę wydrukipremium.pl, na której są wizytówki, ulotki i teczki w nietypowych konfiguracjach uszlachetnienia.

WIZYTÓWKI

Wizytówki firmowe w najbardziej popularnym formacie
90 x 50 mm lub 85 x 55 ( pion lub poziom ) ,
zadrukowane z jednej bądź dwóch stron w pełnym
kolorze w zależności od wybranej opcji. Wizytówki
standardowe nie są dodatkowo foliowane, są natomiast
pokryte lakierem dyspersyjnym, który zabezpiecza
wydruk przed ścieraniem.

druk ULOTek

Ulotki w standardowych formatach (A7, A6, A5, A4, A3, DL, 2 x DL ), drukowane na maszynie cyfrowej lub offsetowej, zależnie od zamawianego nakładu. Każda z ulotek pokryta jest lakierem dyspresyjnym, który zabezpiecza druk przed ścieraniem. W standardzie stosujemy papiery o gramaturach 90g, 110g, 130g i 170g , na życzenie klienta możliwy dobór papieru o wyższej gramaturze i niestandardowej fakturze. Papiery o gramaturze 90g-110g zalecamy przy dużym kolportażu, z uwagi na niską cenę papieru i jego trwałość.

DRUK PLAKATÓW

Plakaty w formatach ( A3, A2, A2+, A1, A1+, B2 ) drukowane na maszynie cyfrowej lub offsetowej, zależnie od zamawianego nakładu. Każdy plakat pokryty jest lakierem dyspresyjnym, który zabezpiecza druk przed ścieraniem. W standardzie stosujemy papiery o gramaturach 90g, 100g, 115g, 130g, 150g, 170g, 250g. Papiery o gramaturze 90g-110g zalecamy przy dużym kolportażu, z uwagi na niską cenę papieru i jego trwałość.

WYDRUK FOLDERÓW

Foldery w formacie A6, A5, A4, DL ( zszywane po długim lub krótkim boku ) , zadrukowane z dwóch stron w pełnym kolorze, pokryte lakierem dyspersyjnym, który zabezpiecza wydruk przed ścieraniem. Dostępne gramatury w tej opcji to: 90g, 130g, 170g. Możliwość wyboru zszywek ( zszywka prosta lub z oczkiem ) oraz okładki w wyższej gramaturze ( 250g, 350g ) i dodatkowymi opcjami uszlachetniania ( folia błysk jednostronnie, lakier UV wybiórczo ).

TECZKI OFERTOWE

Teczki w formacie 484 x 376 mm, na papierze matowym 350g lub opcjonalnie na Kartonie 300g , zadrukowane jedno w pełnym kolorze. Dużo opcji uszlachetniania, do wyboru: folia błysk/mat obustronnie, folia mat z obu stron + lakier UV wybiórczo z jednej strony, folia mat + lakier UV obustronnie. Teczki z gumką lub bez, dodatkowo każda teczka posiada miejsce na wizytówkę. Możliwość wyboru opcji z grzbietem lub bez grzbietu.

DRUK NOTESÓW REKLAMOWYCH

W ofercie posiadamy notatniki klejone i notesy na spirali.
Notesy klejone wykonujemy w formatach: A7, A6, A5, A4, DL, 95 x 95 mm , na papierze offsetowym o gramaturze 90g. Zadrukowane z jednej strony w pełnym kolorze.
Kołonotatniki wykonujemy w formatach: A7, A6, A5, A4, na papierze offsetowym o gramaturze 90g, o gładkiej powierzchni i większej bieli niż zwykły papier ksero. Środek notesu jest zadrukowany z jednej strony w pełnym kolorze. Ilość kartek w notesie: 50 kartek. Okładka: zadruk w pełnym kolorze ( jedno lub dwustronny ) sztywny karton 300g + folia błysk jednostronnie

druk katalogów

Okładka katalogu jest wykonana z papieru o gramaturze 250g , zadrukowana z obu stron i pokryta folią błysk z jednej strony. Środek katalogu jest drukowany w pełnym kolorze obustronnie, na papierze błyszczącym 130g. Na życzenie Klienta możliwa zmiana niektórych wariantów specyfikacji. Opcje objętościowe katalogu wyjaśnione w zakładce.

drukowanie naklejek etykiet

Naklejki drukowane na ploterze w pełnym kolorze z jednej strony, na foli samoprzylepnej lub papierze samoprzylepnym. Możliwe wycięcie dowolnego kształtu po obrysie ( w przypadku foli ) , przycięcie do formatu ( na papierze samoprzylepnym ).

druk zaproszeń kartek

Zaproszenia wykonujemy na papierze 350 g, dwustronnie bielonym, pokrytym z obu stron folią błysk/mat lub softouch. Każde zaproszenie jest składane na pół po długim lub krótkim boku. Standardowe formaty to: 2 x A6 i 2 x DL. Na każdym z zaproszeń możemy dodatkowo wykonać dla Państwa Hot stamping, Tłoczenie, Perforacje lub dziurkowanie.
Kartki świąteczne z możliwością wycięcia bądź wytłoczenia logo firmowego. Każda z okładek kartki jest wykonana z ozdobnych kartonów

druk kalendarzy ściennych i biurkowych

Proponujemy kalendarze spiralowane 7 i 13 planszowe w zależności od wybranej opcji. Produkt drukowany jednostronnie w pełnym kolorze lub obustronnie, na papierze błyszczącym 200g. Spiralowanie po krótkim lub długim boku. Dostępny w formatach: A5, A4, A3, A2, B2.
Kalendarze biurkowe klejone lub spiralowane, z 1-miesięcznym / 3-miesięcznym kalendarium w zależności od wybranej opcji oraz kalendarze presonalizowane. Każdy z kalendarzy jest wykonany na podłożu kartonowym ( 300g) i dodatkowo uszlachetniany ( Opcje do wyboru ).

druk banerów zewnętrznych

Banery reklamowe wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, a pełno kolorowy druk jest ostry i nie ulega łatwo działaniu czynników zewnętrznych. Banery reklamowe to jeden z sposobów na promocję towarów i usług, a także marki firmy. Proponujemy banery wykonane na następujących materiałach: Canvas, Siatka Mesh, Frontlit

ścianki wystawiennicze z ladą

Proponujemy łukowate ścianki prezentacyjne, które charakteryzuje: łatwość obsługi, szybki montaż oraz kompaktowość poszczególnych elementów konstrukcji po złożeniu. Grafika na ściankę drukowana jest na folii z matowym laminatem z podklejeniem polirpopylenowym. Grafika jest złożona z dwóch rodzajów brytów (bryty zewnętrzne- 67 cm szerokości oraz bryty środkowe 70 cm szerokości).

rollupy z wydrukiem

Oszczędność miejsca, szybki montaż, łatwo zauważalna powierzchnia reklamowa w miejscu ustawienia oraz wygoda w transporcie – oto najbardziej oczywiste zalety rollbannera.
Specyfikacja: druk blockout 440g, mechanizm nawijający grafikę, dwie nogi stabilizacyjne.
Dostępne formaty: 85×200, 100×200, 120×200, 150×200, 200x200cm

wydrukipremium.pl

W większości oferowane produkty są na papierach ozdobnych. Szerokie możliwości wyboru uszlachetnienia zapewnią wyjątkowy efekt produktu. Na wydrukach wykonujemy hot stamping, tłoczenie, wybiórczy lakier uv, możliwy jest również biały druk na ciemnych podłożach.
W ofercie Wizytówki, Teczki ofertowe, Ulotki Dl, Ulotki DLx2, oraz Ulotki DLx3

NASZE WYBRANE REALIZACJE

KONTAKT

Agencja Reklamowa No.One
ul.Platynowa 4/113
00-808 Warszawa
Telefon: 48 22 465 26 30
Telefon: 48 600 500 307
Email: biuro@noone.pl

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, Sprawdź więcej informacji