Naklejki reklamowe

Naklejki drukowane na ploterze w pełnym kolorze z jednej strony, na foli samoprzylepnej lub papierze samoprzylepnym. Możliwe wycięcie dowolnego kształtu po obrysie ( w przypadku foli ) , przycięcie do formatu ( na papierze samoprzylepnym ).

druk naklejek 3d

Naklejki wypukłe 3D to grafika zatopiona w powłoce z żywicy poliuretanowej, dzięki której naklejki są odporne na promienie słoneczne, wilgoć, wysoką i niską temperaturę. Produkowane przez nas naklejki są drukowane w technologii eco mild solvent. Naklejki są dostarczane w arkuszach, możliwe jest wykonanie perforacji między naklejkami, aby łatwo było je od siebie oddzielić.

etykiety na roli

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem stanowią wygodny, czytelny i atrakcyjny wizualnie sposób znakowania przesyłek oraz opakowań. Niezbędne informacje umieszczane na paczce można połączyć z kolorową szatą graficzną, dzięki czemu uzyskuje się atrakcyjną i niedrogą formą reklamy. Dostępne etykiety z nadrukiem: papierowe (termotransferowe, termiczne) oraz foliowe (polipropylenowe, polietylenowe).

NASZE WYBRANE REALIZACJE

KONTAKT

Agencja Reklamowa No.One
ul.Platynowa 4/113
00-808 Warszawa
Telefon: 48 22 465 26 30
Telefon: 48 600 500 307
Email: biuro@noone.pl

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, Sprawdź więcej informacji